skip to Main Content
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020 KNOCK OUT!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020 KNOCK OUT!

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11 ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ VS ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 17:00 ΣΙΜΩΤΑΣ VS ΠΡΕΝΤΖΑΣ 17:00 ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ VS ΤΖΙΝΕΡΗΣ 17:00 ΧΑΡΙΣΗΣ VS ΜΑΡΟΥΛΗΣ 18:30 ΜΑΞΑΚΟΥΛΗΣ VS ΚΩΣΤΑΣ 18:30 ΜΠΟΒΟΛΟΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11 ΒΑΣΙΛΙΑΣ VS ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. 19:00 ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11 ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ VS ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 17:00 ΣΙΜΩΤΑΣ…

Read More
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2020-2021 – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2020-2021 – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 29/11 11:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ VS ΜΠΕΖΑΣ 11:00 ΠΟΛΛΑΤΟΣ VS ΒΙΝΙΕΡΗ 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 12:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 30/11/20 16:30 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ 16:30 ΣΙΑΜΑΝΗΣ VS ΜΑΓΟΥΛΑ 16:30 ΚΕΦΑΛΑΣ VS ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 2/12/20 16:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ 16:30…

Read More
ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΠΛΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΠΛΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΟΛΗΣ VS ΚΟΥΤΡΗΣ-ΚΕΚΑΤΟΣ 17.00 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ-ΚΛΑΔΗ VS BOYΤΣΙΝΑ-ΓΑΡΜΠΗ 17.00 ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11 ΣΤΑΘΑΤΟΥ-DEBBIE VS ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ-ΚΟΥΝΑΔΗ 9.30 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11 ΒΛΑΧΟΣ-ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ VS ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ 18.00 ΠΕΜΠΤΗ 26/11 ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ-ΓΟΝΑΤΑΣ VS ΚΟΥΤΡΗΣ-ΚΕΚΑΤΟΣ 17.00 ΤΡΙΤΗ 24/11 ΜΕΣΣΑΡΗ-ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΥ VS ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ-ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ 17.00 ΔΕΥΤΕΡΑ 23/11 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ-ΚΟΜΗΤΑΣ VS ΖΑΠΑΝΤΗΣ-ΖΑΠΑΝΤΗ 18.00…

Read More
Αγώνες Εσωτερικού Πρωταθλήματος (MASTERS)-ΟΜΙΛΟΙ ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνες Εσωτερικού Πρωταθλήματος (MASTERS)-ΟΜΙΛΟΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/7 ΤΡΑΥΛΟΣ Π. VS ΦΩΚΑΣ Χ. 19:30 ΣΠΑΝΟΣ Δ. VS ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Κ. 21:00 ΤΕΤΑΡΤΗ 15/7 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. VS ΚΑΜΠΑΝΟΣ Λ. 19:30 ΠΕΜΠΤΗ 9/7 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Δ. VS ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ Δ. 18:00 ΚΑΜΠΑΝΟΣ Λ. VS ΚΟΜΗΤΑΣ Γ. 21:00 ΔΕΥΤΕΡΑ 6/7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ.…

Read More
Αγώνες Εσωτερικού Πρωταθλήματος (MASTERS)-ΟΜΙΛΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνες Εσωτερικού Πρωταθλήματος (MASTERS)-ΟΜΙΛΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/7 ΜΠΟΒΟΛΟΥ Ι. VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Δ. 19:30 ΤΡΙΤΗ 7/7 ΛΟΥΚΑΤΟΥ Δ. VS ΠΑΓΑΝΕΛΗ Ε. 20:00 ΣΑΒΒΑΤΟ 4/7 ΛΟΥΚΑΤΟΥ Δ. VS ΜΑΓΟΥΛΑ Μ. 19:00 ΠΕΜΠΤΗ 2/7 ΜΠΟΒΟΛΟΥ Ι. VS ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ Κ. 20:00 ΒΟΥΤΣΙΝΑ Δ. VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Δ. 21:30 ΤΡΙΤΗ 30/6…

Read More
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΠΛΟ ΜΙΚΤΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΠΛΟ ΜΙΚΤΟ

• ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ. - ΚΟΥΝΑΔΗ Μ. VS ΣΙΑΜΑΝΗΣ Τ.-ΒΟΥΤΣΙΝΑ Δ. 19:30 • ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΠΠΑΤΟΣ-ΤΟΥΛΑΤΟΥ VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 19:30 • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/11 ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ VS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΗ 18:00 ΤΡΑΥΛΟΣ-ΣΤΑΘΑΤΟΥ VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Δ. 20:30 • ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11 (ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ…

Read More
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ

• ΔΕΥΤΕΡΑ 27/1 O ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΠΠΑΤΟΣ Α. – ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ Ν. 18:00 • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/11 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΤΟΣ Γ. 19:00 • ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Γ. – ΜΠΟΒΟΛΟΣ Λ. 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. - ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗΣ Δ. 19:30 • ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11 (ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ…

Read More
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΑ  U AK 12, U AK 14, U AK 16!

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΑ U AK 12, U AK 14, U AK 16!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ • ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12: 10:00 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Κ. VS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 11:00 ΒΙΝΙΕΡΗ Κ. VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ Γ. 11:00 ΜΕΣΣΑΡΗΣ Λ. VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 11:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Δ. VS ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ε. 12:00 ΠΟΛΛΑΤΟΣ Μ. VS ΤΟΛΗΣ Γ. 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Α. VS ΣΙΜΩΤΑ…

Read More
Back To Top