skip to Main Content
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΠΛΟ ΜΙΚΤΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΠΛΟ ΜΙΚΤΟ

• ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/12 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σ. - ΚΟΥΝΑΔΗ Μ. VS ΣΙΑΜΑΝΗΣ Τ.-ΒΟΥΤΣΙΝΑ Δ. 19:30 • ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΠΠΑΤΟΣ-ΤΟΥΛΑΤΟΥ VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 19:30 • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/11 ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ VS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΕΣΣΑΡΗ 18:00 ΤΡΑΥΛΟΣ-ΣΤΑΘΑΤΟΥ VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ-ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Δ. 20:30 • ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11 (ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ…

Read More
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ

• ΔΕΥΤΕΡΑ 27/1 O ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΠΠΑΤΟΣ Α. – ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ Ν. 18:00 • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/11 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Β. – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΤΟΣ Γ. 19:00 • ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Γ. – ΜΠΟΒΟΛΟΣ Λ. 18:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. - ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗΣ Δ. 19:30 • ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11 (ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ…

Read More
ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΑ  U AK 12, U AK 14, U AK 16!

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΑ U AK 12, U AK 14, U AK 16!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ • ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12: 10:00 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Κ. VS ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 11:00 ΒΙΝΙΕΡΗ Κ. VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ Γ. 11:00 ΜΕΣΣΑΡΗΣ Λ. VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 11:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Δ. VS ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ε. 12:00 ΠΟΛΛΑΤΟΣ Μ. VS ΤΟΛΗΣ Γ. 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Α. VS ΣΙΜΩΤΑ…

Read More

ΑΓΩΝΕΣ DOUBLE MASTERS 2019!!

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/7 20:30 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ - ΚΑΠΠΑΤΟΣ / ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΚΟΥΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/7 20:00 ΜΠΟΒΟΛΟΣ -ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ / ΤΡΑΥΛΟΣ - ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/7 ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ - ΠΑΥΛΑΤΟΣ Γ. / ΖΑΜΠΑΥΤΗΣ - ΦΩΚΑΣ 19:00 ΚΟΜΗΤΑΣ - ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ / ΜΠΟΒΟΛΟΣ - ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ 19:00 ΒΙΝΙΕΡΗΣ -…

Read More

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2019!

 ΠΑΙΔΙΑ • U10 (κάτω των 10 ετών) ΤΡΙΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00-18:00 • U12 (κάτω των 12 ετών) ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00-19:30 • U14- U16 (κάτω των 14-16 ετών) ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19:30-21:00  ΕΝΗΛΙΚΕΣ • ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΤΡΙΤΗ – ΠΕΜΠΤΗ…

Read More

ΤΑΜΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 2019!

Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 18/7 ΤΟΛΗΣ - ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 21:00 ΤΕΤΑΡΤΗ 10/7 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ - ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 21:00 ΤΡΙΤΗ 9/7 ΤΟΛΗΣ - ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ 21:00 ΠΕΜΠΤΗ 4/7 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ - ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 21:00 ΤΕΤΑΡΤΗ 3/7 ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ - ΤΟΛΗΣ 21:00 ΤΡΙΤΗ 2/7 ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ 20:00 ΚΥΡΙΑΚΗ…

Read More

ΤΑΜΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019!

Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 17/7 ΑΝΔΡΕΟΛΑ - ΒΟΥΤΣΙΝΑ 21:00 ΠΕΜΠΤΗ 4/7 ΠΟΛΛΑΤΟΥ - ΒΟΥΤΣΙΝΑ 20:00 ΤΕΤΑΡΤΗ 3/7 ΜΕΣΣΑΡΗ - ΑΝΔΡΕΟΛΑ 20:00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/6 ΜΕΣΣΑΡΗ - ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ 20:00 ΤΡΙΤΗ 25/6 ΣΤΑΘΑΤΟΥ - ΒΟΥΤΣΙΝΑ 20:00 ΔΕΥΤΕΡΑ 24/6 ΧΟΛΕΒΑ - ΑΝΔΡΕΟΛΑ 19:30 ΤΕΤΑΡΤΗ 19/6…

Read More
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ LADDER

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ LADDER

ΣΠΑΝΟΣ - ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 27/5 21:00 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ - ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ 24/5 20:00 ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 24/5 18:00 ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. - ΒΑΒΑΣΗΣ 23/5 20:15 ΚΟΥΤΡΗΣ - ΒΙΝΙΕΡΗΣ Γ. 23/5 18:30 ΜΑΓΟΥΛΑ - ΒΙΝΙΕΡΗ 23/5 17:00 ΖΑΠΑΝΤΗ -ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ 22/5 18:30 ΓΟΝΑΤΑΣ - ΓΙΩΤΗΣ 21/5…

Read More
Back To Top