skip to Main Content
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2021 – ΔΙΠΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2021 – ΔΙΠΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΟΜΙΛΟΙ  Α ΟΜΙΛΟΣΒ ΟΜΙΛΟΣ1ΤΟΛΗΣ / ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ / ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ε2ΣΙΑΜΑΝΗΣ Κ / ΚΕΦΑΛΑΣΡΟΥΣΣΟΣ / ΒΙΝΙΕΡΗ3ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ / ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΑΤΟΣ / ΠΟΛΛΑΤΟΣ4ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α / ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ / ΜΟΥΣΟΥΡΗ5ΜΕΣΣΑΡΗΣ /ΜΠΕΖΑΣΠΡΕΝΤΖΑΣ / ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΔΙΠΛΑ ΠΑΙΔΙΩΝ ΔΥΟ ΟΜΙΛΟΙ ΠΕΝΤΕ ΟΜΑΔΩΝ (ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ) ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ…

Read More
ΤΕΛΙΚΟΣ ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 10/2 18.00 ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ VS ΚΟΜΗΤΑΣ – ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/1 17.00 ΛΙΑΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ VS ΚΟΜΗΤΑΣ – ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/1 18.00 ΤΡΑΥΛΟΣ - ΜΑΓΟΥΛΑΣ VS ΣΠΑΝΟΣ Β. – ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 21/1 18.00 ΣΠΑΝΟΣ Δ. –…

Read More
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020 KNOCK OUT!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020 KNOCK OUT!

ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/2 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Κ. VS ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 16.30 ΤΕΤΑΡΤΗ 3/1 ΜΑΓΟΥΛΑΣ VS ΣΠΑΝΟΣ Β. 18.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/1 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ VS ΜΩΡΑΙΤΗΣ 18.00 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ VS ΒΛΑΧΟΣ 18.00 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/1 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ VS ΛΙΑΤΟΣ 18.00 ΚΥΡΙΑΚΗ 10/1 ΤΟΛΗΣ VS ΒΛΑΧΟΣ…

Read More
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2020-2021 – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2020-2021 – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/21 16:30 ΣΙΑΜΑΝΗΣ Κ. VS ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ 16:30 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ 16:30 ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α. VS ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 16:30 ΜΑΓΟΥΛΑ VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ 16:30 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ VS ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2/21 11:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΠΟΛΛΑΤΟΣ 11:00 ΦΤΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ VS ΜΑΓΟΥΛΑ 11:00 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ VS ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ…

Read More
ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΠΛΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΠΛΩΝ

ΠΕΜΠΤΗ 17/12 ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ - ΒΛΑΧΟΣ VS ΤΟΛΗΣ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 17.30 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/12 ΓΟΝΑΤΑΣ - ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ VS ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ-ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ 18.00 ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12 ΚΕΦΑΛΑΣ - ΒΟΥΤΣΙΝΑ VS ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ - ΑΣΙΚΗΣ 18.00 ΤΡΙΤΗ 1/12 ΖΑΠΑΝΤΗ-ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ VS TZANETATOY-ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ 18.00 ΤΕΤΑΡΤΗ 2/12 ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ-ΒΛΑΧΟΣ VS ΤΟΛΗΣ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 19.15…

Read More
Αγώνες Εσωτερικού Πρωταθλήματος (MASTERS)-ΟΜΙΛΟΙ ΑΝΔΡΩΝ

Αγώνες Εσωτερικού Πρωταθλήματος (MASTERS)-ΟΜΙΛΟΙ ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/7 ΤΡΑΥΛΟΣ Π. VS ΦΩΚΑΣ Χ. 19:30 ΣΠΑΝΟΣ Δ. VS ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Κ. 21:00 ΤΕΤΑΡΤΗ 15/7 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ Γ. VS ΚΑΜΠΑΝΟΣ Λ. 19:30 ΠΕΜΠΤΗ 9/7 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Δ. VS ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ Δ. 18:00 ΚΑΜΠΑΝΟΣ Λ. VS ΚΟΜΗΤΑΣ Γ. 21:00 ΔΕΥΤΕΡΑ 6/7 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ.…

Read More
Αγώνες Εσωτερικού Πρωταθλήματος (MASTERS)-ΟΜΙΛΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Αγώνες Εσωτερικού Πρωταθλήματος (MASTERS)-ΟΜΙΛΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/7 ΜΠΟΒΟΛΟΥ Ι. VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Δ. 19:30 ΤΡΙΤΗ 7/7 ΛΟΥΚΑΤΟΥ Δ. VS ΠΑΓΑΝΕΛΗ Ε. 20:00 ΣΑΒΒΑΤΟ 4/7 ΛΟΥΚΑΤΟΥ Δ. VS ΜΑΓΟΥΛΑ Μ. 19:00 ΠΕΜΠΤΗ 2/7 ΜΠΟΒΟΛΟΥ Ι. VS ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ Κ. 20:00 ΒΟΥΤΣΙΝΑ Δ. VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Δ. 21:30 ΤΡΙΤΗ 30/6…

Read More
Back To Top