skip to Main Content
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ LADDER
23/03/2019
TELEIOOO

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ 19/5 19:00

ΜΑΞΑΚΟΥΛΗΣ – ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 18/5 17:30

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ – ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗΣ 18/5 17:00

ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ – ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ 17/5 18:30

ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ 17/5 18:30

ΒΑΒΑΣΗΣ – ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ 17/5 17:00

ΒΙΝΙΕΡΗΣ Γ. – ΠΑΥΛΑΤΟΣ 12/5 17:00

ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 11 /5 19:00

ΠΡΕΝΤΖΑΣ – ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 11/5 15:00

ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ – ΚΑΜΠΑΝΟΣ 10/5 20:00

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ – ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ 10/5 18:30

ΠΟΛΛΑΤΟΥ – ΒΙΝΙΕΡΗ 10/5 17:00

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ – ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 9/5 20:30

ΑΝΔΡΕΟΛΑ – FANNOS 9/5 19:00

ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΞΑΚΟΥΛΗΣ 9/5 17:30

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ 9/5 16:00

ΣΠΑΝΟΣ – ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 8/5 20:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗΣ 8/5 18:30

ΦΩΚΑΣ – ΓΙΩΤΗΣ 8/5 17:00

ΚΑΠΠΑΤΟΣ – ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. 7/5 20:30

ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 7/5 20:00

ΑΝΔΡΕΟΛΑ – ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ 7/5 19:00

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΡΜΑΛΗΣ 7/5 17:30

ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ – ΜΑΓΟΥΛΑ 7/5 16:30

ΘΑΝΑΣΗΣ – ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ 6/5 19:30

ΧΟΛΕΒΑ – ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ 6/5 17:30

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. 23/4 20:30

ΖΑΠΑΝΤΗ – ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ 23/4 19:00

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ – ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ 23/4 17:30

ΒΙΝΙΕΡΗ – ΜΙΛΕΝΑ 23/4 15:30

ΚΟΜΗΤΑΣ – ΦΩΚΑΣ 22/4 20:30

ΜΠΟΒΟΛΟΣ – ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ 22/4 19:00

ΠΟΛ – ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 22/4 17:00

ΑΝΔΡΕΟΛΑ – FANNOS 21/4 18:30

ΚΟΥΤΡΗΣ – ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 21/4 17:30

ΤΟΛΗΣ – ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 21/4 17:30

ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ – ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ 21/4 16:00

ΜΑΞΑΚΟΥΛΗΣ – ΚΟΡΜΑΛΗΣ 21/4 16:00

ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ – ΚΑΠΠΑΤΟΣ 21/4 14:00

ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 21/4 11:00

ΑΝΔΡΕΟΛΑ – ΧΟΛΕΒΑ 20/4 19:30

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 20/4 19:00

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ – ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 20/4 17:30

ΣΤΑΘΗΣ – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΤΟΣ 20/4 16:00

ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ – ΠΟΛΛΑΤΟΥ 20/4 10:00

ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ – ΓΑΡΜΠΗ 20/4 10:00

ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΚΑΜΠΑΝΟΣ 19/4 20:00

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ – ΚΟΡΜΑΛΗΣ 19/4 18:30

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΒΙΝΙΕΡΗΣ Γ. 19/4 17:00

ΡΕΝΤΖΙ – ΜΑΓΟΥΛΑ 19/4 15:00

ΠΡΕΝΤΖΑΣ – ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 18/4 21:00

ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ 18/4 19:30

FANNOS – ΧΟΛΕΒΑ 18/4 18:00

ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ – ΜΑΓΟΥΛΑ 18/4 16:0

ΜΠΟΒΟΛΟΣ – ΤΣΙΜΑΡΑΣ 17/4 21:00

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ – ΚΑΨΑΛΗΣ 17/4 19:30

ΖΑΜΠΑΥΤΗΣ – ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 17/4 18:00

ΠΟΛ – ΧΕΛΜΗΣ 17/4 16:00

ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ – ΣΤΑΘΑΤΟΥ 16/4 21:00

ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 16/4 20:30

ΓΑΡΜΠΗ – ΜΕΣΣΑΡΗ 16/4 19:00

ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ – ΡΝΤΖΙ 16/4 17:00

ΖΑΜΠΑΥΤΗΣ – ΒΑΣΙΛΙΑΣ 16/4 15:30

ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 15/4 19:30

ΜΠΟΒΟΛΟΣ – ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ 15/4 18:00

FANNOS – ΒΟΥΤΣΙΝΑ 15/4 16:30

ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ – ΡΕΝΤΖΙ 15/4 15:00

ΤΟΛΗΣ – ΣΠΑΝΟΣ 14/4 19:30

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ – ΑΝΔΡΕΟΛΑ 14/4 19:00

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ – ΤΣΙΜΑΡΑΣ 14/4 19:00

ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 14/4 19:00

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ – ΚΑΨΑΛΗΣ 14/4 18:00

ΣΤΑΘΗΣ – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΤΟΣ 14/4 17:00

ΒΑΒΑΣΗΣ – ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ 14/4 16:00

ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 14/4 11:00

ΚΕΦΑΛΑΣ – ΜΑΡΟΥΛΗΣ 14/4 11:00

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ – ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 14/4 11:00

ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ – ΒΙΝΙΕΡΗΣ Γ. 13/4 18:00

ΚΑΠΠΑΤΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 13/4 14:30

ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ – ΓΑΡΜΠΗ 13/4 11:00

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ – ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 12/4 20:30

ΜΕΣΣΑΡΗ – ΣΤΑΘΑΤΟΥ 12/4 19:00

ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΧΕΛΜΗΣ 12/4 16:00

ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ – ΚΛΑΔΗ 11/4 21:00

ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ – ΑΝΤΥ 11/4 17:30

ΣΠΑΝΟΣ – ΒΑΣΙΛΙΑΣ 10/4 20:30

ΚΟΜΗΤΑΣ – ΚΕΚΑΤΟΣ 10/4 19:00

ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ – ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ 10/4 17:30

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ – ΜΑΡΟΥΛΗΣ 10/4 16:00

ΜΟΝΤΕΣΑΝΤΟΣ – ΠΡΕΝΤΖΑΣ 9/4 19:00

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ – ΒΟΥΤΣΙΝΑ 9/4 16:00

ΚΕΚΑΤΟΣ – ΓΟΝΑΤΑΣ 8/4 20:00

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8/4 18:30

ΧΟΛΕΒΑ – ΖΑΠΑΝΤΗ 8/4 17:00

ΣΤΑΘΑΤΟΥ – ΓΑΡΜΠΗ 7/4 10:30

ΚΟΜΗΤΑΣ- ΓΟΝΑΤΑΣ 6\4 19:00

ΜΠΟΒΟΛΟΣ – ΣΤΑΘΗΣ 6\4 19:00

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΤΟΣ 4/4 18:30

ΚΑΜΠΑΝΟΣ – ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΣ 4/4 20:00

FANNOS – ΖΑΠΑΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/3 6:00

ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ – ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΑΜΠΑΝΟΣ – ANDY ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ – ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΚΥΙΑΚΗ 11:00

ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗΣ – ΧΕΛΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ – ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 2

ΚΟΥΤΡΗΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ Σ. ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 3

ΒΑΣΙΛΙΑΣ – ΤΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΠΟΛΛΑΤΟΥ – ΡΕΝΤΖΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΓΗΠΕΔΟ 2

ΣΤΑΘΑΤΟΥ – ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΓΗΠΕΔΟ 3

ΒΟΥΤΣΙΝΑ – ΖΑΠΑΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΜΑΡΟΥΛΗΣ – ΚΑΨΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 2

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΒΑΒΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 3

ΒΙΝΙΕΡΗ – ΡΕΝΤΖΙ ΤΡΙΤΗ 26/3 15:30 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΛΑΔΗ – ΜΕΣΣΑΡΗ ΤΡΙΤΗ 26/3 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΟΥΜΑΡΙΩΤΗΣ – ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. ΤΡΙΤΗ 26/3 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ – ΜΑΡΟΥΛΗΣ Γ. ΤΡΙΤΗ 26/3 20:30 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ – ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/3 11:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΕΚΑΤΟΣ – ΦΩΚΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 27/3 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ – ΑΜΑΝΤΑ 29/3 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 3

ΑΝΔΡΕΟΛΑ – ΒΟΥΤΣΙΝΑ 29/3 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ – ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ 30/3 15:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΑΤΣΙΓΙΩΡΓΗΣ – ΠΟΛ 30/3 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΜΠΟΒΟΛΟΣ – ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΤΟΣ 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΞΑΚΟΥΛΗΣ 31/3 11:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ – ΠΑΥΛΑΤΟΣ Σ. 31/3 12:00 ΓΗΠΕΔΟ 3

ΧΕΛΜΗΣ – ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 31/3 12:00 ΓΗΠΕΔΟ 2

ΚΟΥΤΡΗΣ – ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ 31/3 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΠΟΛΛΑΤΟΥ – ΒΕΡΓΩΤΗ 31/3 18:00 ΓΗΠΕΔΟ 2

ΑΝΔΡΕΟΛΑ – ΖΑΠΑΝΤΗ 31/3 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ – ΤΑΨΑΣ 31/3 11:00 ΓΗΠΕΔΟ 3

ΒΕΡΓΩΤΗ – ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ 1/4 10:30 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΟΛ 1/4 17:30 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΤΟΛΗΣ – ΖΑΜΠΑΥΤΗΣ 1/4 19:30 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ – FANNOS 2/4 15:30 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΛΑΔΥ – ΣΤΑΘΑΤΟΥ 2/4 17:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ – ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ 2/4 19:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ 2/4 20:30 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΜΑΡΑΒΕΓΙΑ – ΜΕΣΣΑΡΗ 3/4 11:00 ΓΗΠΕΔΟ 2

ΒΙΝΙΕΡΗ – ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ 3/4 11:00 ΓΗΠΕΔΟ 1

ΚΟΜΗΤΑΣ – ΓΙΩΤΗΣ 3/4 16:00 ΓΗΠΕΔΟ 3

ΦΩΚΑΣ – ΓΟΝΑΤΑΣ 3/4 17:30

ΤΣΙΜΑΡΑΣ -ΣΤΑΘΗΣ 3/4 19:00

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΙΑΣ 3/4 20:30

Back To Top