skip to Main Content
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 2020-2021 – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
03/11/2020
PAIDIA U10U12U14

ΤΕΤΑΡΤΗ 2/12/20

16:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ

16:30 ΣΙΑΜΑΝΗΣ VS ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

18:00 ΒΙΝΙΕΡΗ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ

18:00 ΒΙΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ VS ΦΙΣΦΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/12/20

16:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ

16:30 ΚΕΦΑΛΑΣ VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ

16:30 ΜΑΓΟΥΛΑ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12/20

11:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ VS ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

11:00 ΤΟΛΗΣ VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ

11:00 ΚΕΦΑΛΑΣ VS ΒΙΝΙΕΡΗ

12:30 ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ VS ΤΖΙΒΡΑΣ

12:30 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΑΣΙΜΟΣ VS ΜΑΓΟΥΛΑΣ Π.

12:30 ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ Ε. VS ΒΙΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

12:30 ΤΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ VS ΦΙΣΦΗΣ

15:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

15:00 ΠΟΛΛΑΤΟΥ VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ

15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ VS ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ

ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 6/11

11:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ VS ΜΠΕΖΑΣ

11:00 ΠΟΛΛΑΤΟΣ VS ΒΙΝΙΕΡΗ

11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

12:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΗ ΒΔΟΜΑΔΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30/11/20

16:30 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ

16:30 ΣΙΑΜΑΝΗΣ VS ΜΑΓΟΥΛΑ

16:30 ΚΕΦΑΛΑΣ VS ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

ΑΓΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 28/11

11:30 ΠΟΛΛΑΤΟΥ VS ΠΟΛΛΑΤΟΣ

11:30 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ VS ΣΙΑΜΑΝΗΣ

11:30 ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ VS ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ

11:30 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ

12:30 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ

14:30 ΚΕΦΑΛΑΣ-ΜΠΕΖΑΣ VS ΠΡΕΝΤΖΑΣ-ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ

15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ

15:30 ΚΕΦΑΛΑΣ-ΜΠΕΖΑΣ VS ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ

16:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ VS ΠΡΕΝΤΖΑΣ-ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ

ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11

16:30 ΠΟΛΛΑΤΟΥ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ

16:30 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

16:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΜΑΓΟΥΛΑ

17:15 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ

ΑΓΩΝΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 25/11

16:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΣΙΑΜΑΝΗΣ

16:30 ΜΕΣΣΑΡΗΣ VS ΜΑΓΟΥΛΑ

16:30 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

17:15 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ VS ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

ΑΓΩΝΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 23/11

16:30 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ VS ΜΑΓΟΥΛΑ (ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ)

16:30 ΜΕΣΣΑΡΗΣ VS ΦΕΡΟΥΝΑΙ

16:30 ΚΕΦΑΛΑΣ VS ΣΙΑΜΑΝΗΣ

ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11

11:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ VS ΚΕΦΑΛΑΣ-ΜΠΕΖΑΣ

12:00 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ VS ΑΛΥΑΝΔΡΑΤΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/20

11:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ VS ΠΟΛΛΑΤΟΥ

11:00 ΤΟΛΗΣ VS ΠΟΛΛΑΤΟΣ

11:00 ΒΙΝΙΕΡΗ VS ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ

11:00 ΜΑΓΟΥΛΑ VS ΡΟΥΣΣΟΣ

12:00 ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ VS ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ

14:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/11/20

16:30 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ VS ΚΕΦΑΛΑΣ

16:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ VS ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

16:30 ΤΣΙΑΜΑΝΗΣ VS PHILIPS

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/11/20

17:00 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ VS ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ

17:00 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ VS ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ

17:00 ΠΟΛΛΑΤΟΣ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ

17:00 ΣΙΑΜΑΝΗΣ VS ΠΟΛΛΑΤΟΥ

17:00 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ VS ΡΟΥΣΣΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/11/20

17:00 ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ε. VS ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΥ Ε.

17:00 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Γ. VS ΒΙΝΙΕΡΗ Κ.

17:00 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ

17:00 ΣΙΑΜΑΝΗΣ VS ΤΟΛΗΣ

17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ VS ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/11/20

17:00 ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ε. VS ΒΙΝΙΕΡΗ Κ.

17:00 ΣΙΜΩΤΑ Σ. VS ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ Ε.

17:00 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Κ. VS ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α.

17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Α. VS ΠΟΛΛΑΤΟΣ Γ.

17:00 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ Γ. VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ Λ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/11/20

17:00 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ Σ. VS ΒΙΝΙΕΡΗ Κ.

17:00 ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α. VS ΠΟΛΛΑΤΟΣ Γ.

17:00 ΣΙΜΩΤΑ Σ. VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ Λ.

17:00 ΤΟΛΗΣ Γ. VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ Γ.

17:00 ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ Ε. VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΔΕΥΤΕΡΑ 9/11/2020     

17:00 ΜΕΣΣΑΡΗΣ Λ. VS ΡΟΥΣΣΟΣ Α.

17:00 ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ Ε. VS ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ Γ.

17:00 ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ε. VS ΣΙΜΩΤΑ Σ.

17:00 ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α. VS ΤΟΛΗΣ Γ.

17:00 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Κ. VS ΠΟΛΛΑΤΟΣ Γ.

18:00 ΚΕΦΑΛΑΣ Χ. VS ΦΕΡΟΥΝΑΙ Χ.

18:00 PHILIPS J. VS ΜΑΓΟΥΛΑ Τ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2020     

17:00 ΠΟΛΛΑΤΟΥ Ε. VS ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ Σ.

17:00 ΣΙΑΜΑΝΗΣ Α. VS ΜΕΣΣΑΡΗΣ Λ.

17:00 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ Γ. VS ΣΙΜΩΤΑ Σ.

17:00 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ Κ. VS ΤΟΛΗΣ Γ.

17:00 ΒΙΝΙΕΡΗ Κ. VS ΡΟΥΣΣΟΣ Α.

18:00 ΚΕΦΑΛΑΣ Χ. VS ΦΕΡΟΥΝΑΙ Χ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11/20                                              

11:00         ΚΕΦΑΛΑΣ VS ΦΕΡΟΥΝΑΙ                                                               

11:00         ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ VS ΠΟΛΛΑΤΟΣ                                                                  

11:00         ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΥ VSΠΟΛΛΑΤΟΥ                                                               

12:00         ΜΕΣΣΑΡΗΣ VS ΤΟΛΗΣ                                                          

12:00         ΣΙΑΜΑΝΗΣ VS ΡΟΥΣΣΟΣ                                                          

12:00         ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ   

Back To Top