skip to Main Content
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΜΟΝΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020 KNOCK OUT!
26/11/2020
disciplines-tennis

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/1

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ VS ΜΩΡΑΙΤΗΣ 18.00

ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/1

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ VS ΒΛΑΧΟΣ 18.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/1

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ VS ΛΙΑΤΟΣ 18.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/1

ΤΟΛΗΣ VS ΒΛΑΧΟΣ 18.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/1

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ VS ΛΙΑΤΟΣ 19.15

ΤΡΙΤΗ 12/1

ΚΟΜΗΤΑΣ VS ΣΠΑΝΟΣ Β. 19.15

ΤΕΤΑΡΤΗ 6/1

ΜΑΓΟΥΛΑΣ VS ΖΑΜΠΑΥΤΗΣ 15.00

ΠΕΜΠΤΗ 24/12

ΤΡΑΥΛΟΣ VS ΖΑΜΠΑΥΤΗΣ 15.00

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12

ΒΛΑΧΟΣ VS ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ 18.00

ΤΡΙΤΗ 22/12

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ VS ΜΑΓΟΥΛΑΣ 17.00

ΘΑΝΑΣΗΣ VS ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 17.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/12

ΝΙΚΟΛΑΟΥ VS ΣΠΑΝΟΣ Β. 18.00

ΚΟΜΗΤΑΣ VS ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 18.00

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12

ΤΟΛΗΣ VS ΧΕΛΜΗΣ 18.00

ΘΑΝΑΣΗΣ VS ΜΑΞΑΚΟΥΛΗΣ 19.15

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12

ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ VS ΜΑΡΟΥΛΗΣ 17.00

PAUL VS ΜΩΡΑΙΤΗΣ 17.00

ΠΑΡΑΣΕΥΗ 18/12

ΛΙΑΤΟΣ VS ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. 18.00

ΠΕΜΠΤΗ 17/12

ΠΟΛΛΑΤΟΣ VS ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17.00

ΤΡΙΤΗ 15/12

ΒΛΑΧΟΣ VS ΚΕΦΑΛΑΣ 19:15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/12

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ VS ΖΑΠΑΝΤΗΣ 18:00

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ VS ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ 18:00

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΝΕΡΗΣ 19:15

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12

ΒΙΝΙΕΡΗΣ Γ. VS ΣΠΑΝΟΣ

ΜΑΓΟΥΛΑΣ VS ΠΡΕΝΤΖΑΣ 16:45

ΚΟΜΗΤΑΣ VS ΤΖΙΝΕΡΗΣ. 16:45

ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ VS ΜΩΡΑΙΤΗΣ 18:30

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12

ΖΑΜΠΑΥΤΗΣ VS ΣΠΑΝΟΣ Δ. 18:00

ΔΕΥΤΕΡΑ 7/12

PAUL VS ΚΑΨΑΛΗΣ 18.00

ΛΙΑΤΟΣ VS ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. 18:00

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11

ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ VS ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 17:00

ΣΙΜΩΤΑΣ VS ΠΡΕΝΤΖΑΣ 17:00

ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ VS ΤΖΙΝΕΡΗΣ 17:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11

ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ VS ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 17:00

ΣΙΜΩΤΑΣ VS ΠΡΕΝΤΖΑΣ 17:00

ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ VS ΤΖΙΝΕΡΗΣ 17:00

ΧΑΡΙΣΗΣ VS ΜΑΡΟΥΛΗΣ 18:30

ΜΑΞΑΚΟΥΛΗΣ VS ΚΩΣΤΑΣ 18:30

ΜΠΟΒΟΛΟΣ VS ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 18:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11

ΒΑΣΙΛΙΑΣ VS ΒΙΝΙΕΡΗΣ Α. 19:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11

ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ VS ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 17:00

ΣΙΜΩΤΑΣ VS ΠΡΕΝΤΖΑΣ 17:00

ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ VS ΤΖΙΝΕΡΗΣ 17:00

ΧΑΡΙΣΗΣ VS ΜΑΡΟΥΛΗΣ 18:30

ΜΑΞΑΚΟΥΛΗΣ VS ΚΩΣΤΑΣ 18:30

ΜΠΟΒΟΛΟΣ VS ΜOΣΧΟΠΟΥΛΟΣ 18:30

ΠΕΜΠΤΗ 26/11

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ VS ΜΩΡΑΙΤΗΣ 17:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/11

ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ VS ΖΑΠΑΝΤΗΣ 18:00

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/11

ΧΕΛΜΗΣ VS ΣΙΑΜΑΝΗΣ 14:00

ΠΟΛΛΑΤΟΣ VS ΚΟΥΣΤΟΥΜΠΑΡΔΗΣ 16:00

ΣΠΑΝΟΣ Β. VS ΚΕΚΑΤΟΣ 19:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11

ΚΑΨΑΛΗΣ VS ΣΚΛΑΒΟΥΝΑΚΗΣ 16:00

Back To Top